Niezwykła rzeczna wycieczka – Rzekami.pl

Masz już dosyć nudnych weekendów spędzanych przed telewizorem? Pragniesz zabrać rodzinę oraz dzieci na interesującą eskapadę, która pozwoli Wam obcować z naturą i aktywnie spędzić wolny czas? Jeżeli nie masz z perspektyw lub pomysłu na to, gdzie zabrać rodzinę – wypróbuj ofertę Rzekami.pl. Jako pierwsza firma na Mazowszu oferujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą bądź Narwią. Mamy fachowy sprzęt, który pozwoli Wam popłynąć wybraną rzeką, zaznajomić bliżej przyrodę, spędzić miło wolny czas, odprężyć się oraz w głównej mierze cudownie spędzić dzień, dbając nie tylko o zalety rodzinne, jakkolwiek również ruch. Aktywne spędzanie czasu w fajnym miejscu – to oferta, jaką przygotowaliśmy.
Jeżeli niemniej jednak spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was nazbyt kolosalne wyzwanie, jako nieliczni oferujemy pontony – znakomity wybór dla rodziny. Nie istotne, czy przybędziecie we dwoje, lub również w siedem osób – kwota spływu jest taka sama. Cała rodzina bez kłopotu zmieści się do bezpiecznego pontonu i będzie mogła przepłynąć rzeką Wkrą. Na jakimkolwiek etapie dbamy o sprzęt, sprawdzamy szlak i co najistotniejsze – zapewniamy akcesoryjne atrakcje, które pozwolą Wam spędzić miło wolny czas.
Propozycja Rzekami.pl skierowana jest nie wyłącznie do rodzin – wiele agencji eventowych organizuje u nas wyjazdy służbowe, integracyjne spływy kajakowe czy też atrakcje dla uczniów. Dbamy o transport (jeżeli nie macie auta, z rozkoszą odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) oraz ukazujemy, że dla nas najistotniejszy jest Kontrahent oraz jego idealna zabawa w trakcie spływu.
W takim razie jeżeli wyszukujesz atrakcyjnego pomysłu na spędzenie weekendu, chcesz spowodować swoje umiejętności w czasie spływu kajakiem czy też po prostu w sielskiej aurze popływać z familią pontonem – serdecznie zapraszamy do nas. Dla korporacji i agencji eventowych przygotowaliśmy pomocną ofertę współpracy – także zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem bądź pontonem, zbliż się do natury i wypróbuj, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą bądź też Narwią – to wszystko z propozycją Rzekami.pl

Więcej na stronie www – http://www.rzekami.pl/splywy-wkra/