Profesjonalne usługi naprawy aut – Synektune

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem mechaniki samochodowej. Funkcjonujemy na terenie Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców, gwarantując im specjalistyczną wiedzę oraz profesjonalną obsługę. Do każdego konsumenta podchodzimy w sposób indywidualny. Przystosowujemy wykonywane czynności do jego żądań i potrzeb.

Nasz przygotowany zakres usług obejmuje:
•    chiptuning aut,
•    serwis filtrów DPF, FAP i EGR,
•    tuning,
•    całkowitą diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana i doświadczona kadra. Kładziemy nacisk na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonym i niezawodnym ekwipunkiem, wykorzystując najnowsze zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, gdzie przystępne ceny idą w parze z wysoką jakością wykonywanych usług. Jakiekolwiek zamówienie realizujemy terminowo oraz z najwyższą starannością. Dołącz do obszernego grona naszych zaspokojonych kontrahentów. Z prowadzoną przez nas ofertą masz prawo zaznajomić się na stronie internetowej synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega tuning?
W ramach prowadzonej przez nas bogatej oferty wykonujemy całościowy chiptuning samochodów. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, którzy dostrzegli większy komfort prowadzenia własnego pojazdu, znacznie bardziej ekonomiczną jazdę oraz pokaźniejsze oszczędności paliwa, a także zredukowane zużycie auta. Celem zabiegu jest albowiem elektroniczne podwyższenie mocy silnika, a w konsekwencji zatroszczenie się o bezpieczeństwo i radość prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najwyższych norm jakości oraz bezpieczeństwa. Naszym obowiązkiem jest wydobyć z pojazdu kompletny jego potencjał i możliwości. Powiększamy moc auta i moment obrotowy, jednocześnie bez ogródek ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z klientem, by poznać jego preferencje w tym zakresie. Kierowcy mają pewność, iż nie narażamy silnika na zbytni wysiłek, jaki zdołałby spowodować jego uszkodzenie. Właściciel może w następstwie tego nasycać się sprawnie pracującym pojazdem oraz znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto ma możliwość skorzystać z oferowanej przez nas usługi Dpf Serwis?
Jedną z zwykle wybieranych przez naszych konsumentów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych elementów pojazdu ma na celu zwiększyć jego efektowność i zmniejszyć zużycie paliwa. Dokładamy wszystkich starań, aby kierowcy, którzy wybierają nasz warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą oraz większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Będzie to rozwiązanie dla osób, jakie pragną w pełni wyczerpać potencjał drzemiący w ich samochodzie.
Wizyta w stworzonym przez nas zakładzie jest nieodzowna, jeśli na desce rozdzielczej pojazdu kierujący zauważy świecącą się kontrolkę filtra cząstek DPF. Jest to sygnał, że konieczna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z normami bezpieczeństwa. Wykorzystujemy przetestowane metody, które nie powodują dodatkowych defektów pojazdu.