Wynajem atrakcji na wydarzenia rodzinne – proparty.eu

Przygotowując imprezę dla potomstwa czy też piknik firmowy warto zadbać o odpowiednie atrakcje, które są w stanie być skierowane zarówno do najmłodszych i ich rodziców. Niestety kupno kosztownych sprzętów animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych bądź innych sprzętów wyłącznie dla jednej imprezy jest po prostu nieopłacalny – o wiele lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie oprzyrządowania wraz z obsługą, która zatroszczy się o pracę urządzeń, przywiezie je na miejsce, rozstawi i po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem i zabraniem. Taką ofertę przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat proponuje różnego typu atrakcje na uroczystości.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki i wiele więcej. Oferta dotyczy urządzeń, które mogą zapewnić zabawę dzieciom oraz figurom dorosłym. Przedsiębiorstwo proparty.eu współdziała z agencjami eventowymi i prywatnymi organizatorami imprez dla maluchów. Z propozycji korzystają również firmy, które poszukują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Prócz zabawy, urządzenia gwarantują także korzystne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania umiejętności przywódczych czy organizacji pracy – jest to idealny sposób, by zapewnić pracownikom szkolenie na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Uprzejmie zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące imprezy, fundacje, urzędy miast oraz wszystkie inne osoby, które chcą, by impreza była bajeczna i obfitowała idealną zabawę. Przygotujemy ofertę, dostosujemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce najmu ustalamy odpowiednio wcześniej, zastrzegając termin), rozstawimy i zadbamy o to, by atrakcja była sprawna w czasie trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem oraz zabraniem wyposażenia. Z powodzeniem obsługujemy pikniki rodzinne, imprezy dla maluchów a też służbowe eventy – z nami oraz naszymi atrakcjami animacyjnymi każda impreza będzie udana!
Po znacznie więcej informacji odnośnie posiadanych atrakcji a również cennik oraz dostępność terminów gorąco zapraszamy na witrynę internetową proparty.eu bądź też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Więcej na  http://www.proparty.eu