Wypożyczalnia Aut Tarnów

 Proponujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie fachową obsługę, komfortową oraz bezpieczną jazdę oraz współczesne i niezawodne modele aut. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dyscyplinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny naszej profesjonalnej floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy i posiadają stosowne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych kontrahentów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych firm. Cenią sobie naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do bezdyskusyjnego minimum oraz ponadprogramowe promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie czy też Katowicach. Staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych w największym stopniu wymagających konsumentów. Wobec tego również przygotowaliśmy szeroką propozycję w atrakcyjnych cenach. Detale znajdują się na stronie carsprint.pl.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która oferuje możliwość wynajmu pojazdów, również osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny, dostosowując propozycję do jego oczekiwań, pragnień oraz preferencji.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje wynajem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze można wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy działające technicznie samochody, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a też stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi klienci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i zadbanym samochodem.

Cena wypożyczenia wozu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wchodzi ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla pełnego komfortu oraz satysfakcji naszych konsumentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Oferujemy konkurencyjne oraz niezwykle przystępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru dużo renomowanych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów interesującą oraz kompleksową propozycję wynajmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Posiadamy wielkie doświadczenie w branży oraz bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest całkowite zadowolenie oraz satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszelkich starań, by każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą starannością.

To właśnie dzięki nam nasi konsumenci mogą dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub dostać bezzwłoczną pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko i gwarantujemy dojazd na konferencję służbową bądź też wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją i skorzystania z usługi najmu auta.